مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان:

بسیجیان برق لرستان در همه عرصه‌ها حضور جهادی دارند

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: بسیجیان این شرکت در همه عرصه‌ها حضور جهادی دارند.

به گزارش همای سعادت،مهران امیری باگرامی‌داشت هفته بسیج،اظهارکرد: هفته بسیج یادآور تلاش و ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدای گرانقدری است که در سنگر دفاع مقدس برای پاسداری از میهن و ارزش‌های انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند از این رو تاریخ این دوران با شکوه و حماسی باید به خوبی به آیندگان انتقال داده شود.

وی افزود:بسیجیان شرکت توزیع برق لرستان همواره در تمامی عرصه‌هایی که نیاز بوده حضور جهادی داشته‌اند و خدمات صادقانه و بی‌وقفه به مردم ارائه کردند.

فضاسازی‌های محیطی،عطر افشانی گلزار شهدا،دیدار با خانواده معظم شهدا،دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان خرم‌آباد، برپایی میز خدمت،تجلیل از بسیجیان و خانواده شهدای همکار،برگزاری مسابقات فوتسال و دارت (آقایان و بانوان)،بازدید علمی بسیج مهندسین صنعتی از مراکز صنعتی استان، برگزاری جلسه جهاد تبیین از اقدام های انجام شده توسط شرکت برق لرستان در هفته بسیج بود که مدیرعامل این شرکت به آنها اشاره کرد.

گفتنی است،بسیج شرکت توزیع برق موفق به کسب رتبه برتر بسیج شرکت توزیع برق لرستان در سطح توانیر، رتبه برتر فعالیت پژوهشی و فنی مهندسی در سطح توانیر و همچنین انتخاب بسیجی نمونه شرکت توزیع برق لرستان توسط فرمانده بسیج وزارت نیرو در بین شرکت های توزیع کشور شده است.

انتهای پیام/