مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در لرستان:

حضرت زینب اسوه مقاومت و علمدار پرچم روشنگری و جهاد تبیین است

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه بنیاد مسکن در لرستان،گفت:حضرت زینب اسوه مقاومت،صبر و علمدار پرچم روشنگری و جهاد تبیین است.

به گزارش همای سعادت،همایش بانوان و همسران کارکنان بنیاد مسکن لرستان بمناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در سالن همایش اداره کل؛ به همراه تلاوت قاری برجسته استانی،جرای گروه سرود و تواشیح،مسابقه و تجلیل و تقدیر از بانوان پرستار برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سهرابی،ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) به توصیف و تبیین برخی اوصاف و ابعاد شخصیت آن حضرت پرداخت.

وی افزود:حضرت زینب(س) بانویی باعظمت است که با مجاهدت خود یکی از عوامل مهم پیروزی خون بر شمشیر در جریان کربلا بود و نشان داد که زن می تواند در متن حوادث مهم و بزرگ تاریخ باشد.

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن لرستان اظهار داشت: ماجرای کربلا و نهضت امام حسین(ع) نه تنها نجات یک ملت و امت بلکه نجات یک تاریخ بود که حضرت زینب نیز در این نجات بخشی نقشی اثرگذار داشته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سهرابی گفت:مقام و منزلت این بانوی بزرگ برای ما غیرقابل توصیف است؛ لکن درسها و نکات فراوانی برای ما می تواند داشته باشد؛که از برجسته ترین و مهمترین آن اوصاف و خصائص،اسوه بودن ایشان در صبر و استقامت و همچنین برپاداشتن عَلَم و پرچم روشنگری و جهادتبیین در دوران تهاجم فرهنگی و تبلیغات گسترده رسانه ای جبهه باطل اموی بود.

وی در پایان اظهار داشت:از زندگی حضرت زینب(س) می آموزیم برای رسیدن به موفقیت و بلندای قلّه باید صبر و استقامت داشت و در عرصه کار فرهنگی و تربیتی یک ابزار مهم همین جهادتبیین و روشنگری است.

انتهای پیام/