معاون استاندار لرستان:

۴۲۱ مقاله علمی به دبیرخانه همایش ملی مسائل اجتماعی در لرستان ارسال شد

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت:۴۲۱ مقاله علمی  به دبیرخانه همایش ملی مسائل اجتماعی در استان ارسال‌ شد.  

به گزارش همای سعادت،احسان یاوری روز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه درباره برگزاری همایش ملی مسائل اجتماعی،اظهارکرد: باتوجه به پیچیده شدن اجتماعات بشری، مسائل اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردار می‌شود و بدون تردید این مسائل با سعادت، رفاه و رشد جامعه ارتباط مستقیم دارد.
 
وی افزود:رفاه و احساس آرامش مردم برای دولت بسیار با اهمیت است و برای نیل به این هدف باید از اقدامات علمی از سوی اندیشمندان استفاده کرد و نظرات و مقالات را مورد بررسی قرار داد.
 
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت:علی‌رغم ظرفیت‌های لرستان اما برخی مسائل اجتماعی استان قابل توجه است و در این راستا از یک سال گذشته اقدامات برگزاری همایش ملی مسائل اجتماعی بررسی و مقالات به دبیرخانه ارسال‌ شد.
 
وی افزود:۴۲۱ مقاله علمی داخلی و خارجی با هدف برطرف کردن مشکلات جامعه به دبیرخانه همایش ملی مسائل اجتماعی در لرستان ارسال شد.
 
یاوری یادآورشد:۲۰ درصد مقالات ارسالی مختص مسائل و مشکلات استان لرستان است.
 
به گفته وی همایش ملی مسائل اجتماعی (چالش‌ها و راهکارها) با مشارکت ۲۳ دستگاه اجرایی، ۲۴ آبان در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/